Szyldy i Tablice - ilustracja

Szyld Reklamowy Classic

Szyld Reklamowy Classic to podstawowa forma reklamy płaskiej w naszej ofercie. Wykonywany jest on na podkładzie z tworzywa sztucznego na który naklejana jest zadrukowana lub plotowana grafika.

Wymiary Szyldu

Płyty z których wykonujemy szyldy i tablice reklamowe występują w maksymalnym formacie 3 x 2 m dla płyt PVC i Plexi oraz  4 x 2 m dla płyt kompozytowych.W przypadku gdy przekroczony jest maksymalny wymiar podkładu grafika na płytach jest łączona z dwóch lub więcej płyt przylegająych do siebie.

Wysokiej jakości nadruk

Folia z nadrukiem fotograficznej jakości - ilustracja

Folia którą stosujemy przy produkcji szyldów i tablic reklamowych zadrukowywana jest w fotograficznej jakości druku na ploterze renomowanej Japońskiej firmy MUTOH przy użyciu oryginalnych atramentów UMS które dzięki zastosowaniu w nich żywicy zapewniają wysoką jakość i wytrzymałość nadruku na warunki atmosferyczne oraz świetnie odwzorowują kolory również te z palety PANTONE.

Zabezpieczenie druku laminatem

Zabezpieczenie laminatem grafika - ilustracja

Każdy wydruk na foli zabezpieczamy standardowo specjalnym laminatem stałym. Jest to przeźroczysta folia o wykończeniu błyszczącym lub matowym która zabezpiecza dodatkowo druk zwiększając jego odporność na warunki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne.

Odpowiedni materiał w odpowiedniej sytuacji

Rodzaje materiałów - Szyld Reklamowy - ilustracja

W produkcji reklam zwracamy szczególną uwagę na to jakich materiałów używamy do wykonywania reklam w danej sytuacji. Służymy w tym zakresie radą i pomocą tak aby wybrać odpowiedni materiał zarówno pod kątem miejca montażu szyldu czy tablicy jak również czasu jej ekspozycji na ciężkie warunki atmosferyczne w ciągu dnia czy kosztów jej wykonania.

Dzięki takiej analizie możemy dopasować reklamę do panujących warunkówi montażowych oraz wymagań klienta proponując mu najlepsze rozwiązanie.

Szyld / Tablica Klasyczna – Nasze Realizacje