Szukasz profesjonalnego szyldu lub tablicy by przyciągnąć uwagę klienta?

Mamy duże doświadczenie w wykonywaniu szyldów i tablic reklamowych!

Klasyczna Reklama Świetlna z Dibondu to świetny wybór dla lokali które cenią prostotę i elegancję w jednym.

Szyldy na każdą kieszeń

Z doświadczenia wiemy ,że szyldy i tablice reklamowe montowane są w różnych miejscach z różnym oddziaływaniem na nie warunków atmosferycznych. Często również firmy rozpoczynające swoją działalność stoją krucho z finansami i nie chcą przeinwestować. Dlatego w naszym studiu reklamy wykonujemy szyldy z szerokiej gammy materiałów dzięki czemu możemy dostosować się do potrzeb klienta i warunków w jakich szyld będzie zamontowany.

Wysokiej jakości wykonanie

Szyldy i Tablice Reklamowe wykonujemy z najwyższej jakości materiałów takich jak PCW, Dibond czy blacha ocynkowana. Nie stosujemy takich materiałów jak poliwęglan kanalikowy które są niskiej jakości i wytrzymałości i często ulegają uszkodzeniom. Nadruki wykonujemy na wysokiej jakości foliach na ploterze wielkoformatowym renomowanej Japońskiej firmy MUTOH przy użyciu oryginalnych,cechujących się wysoką odpornością i bezpiecznych dla zdrowia atramentach UMS. Całość w standardzie pokrywamy laminatem w celu dodatkowego zabezpieczenia nadruku.

 

Nasze Przykładowe Realizacje Szyldów i Tablic

Potrzebujesz Projektu Graficznego??

Jeśli nie posiadasz własnego projektu graficznego chętnie go dla Ciebie wykonamy. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą wykonywania projektów graficznych. Razem na pewno znajdziemy rozwiązanie idealne dla Państwa firmy.

Skontaktuj się z nami by dowiedzieć się więcej o naszej ofercie szyldów i tablic

Prosimy o zapoznanie się z warunkami Gwarancji na nasze reklamy które można pobrać w formie PDF klikając w ten link: Gwarancja BeeM