Kaseton Świetlny w systemie naciąganego lica - ilustracja

Kaseton Świetlny – Naciągane Lico

Reklama Świetlna w systemie naciąganego lica wykonana jest z elastycznego materiału typu backlit. To świetne rozwiązanie przy kasetonach których powierzchnia przekracza 400 cm długości.Dzięki zastosowaniu naciąganego lica uzyskujemy lico bez łączeń nawet do 50 m długości!.

Wymiary kasetonu

Podstawową zaletą systemu naciąganego lica jest możliwość wykonania reklamy świetlnej znacznych rozmiarów. Mwysaksymalna wysokość reklamy to 300 cm zaś długość sięga do 50 m. Grubość (głębokość) kasetonu wynosi ok. 17 cm.

Elastyczne lico z podwójnym zadrukiem

Banner Backlit do kasetonów z naciąganego lica - ilustracja

Grafikę w kasetonie z naciąganym licem stanowi specjalny materiał z rodziny bannerów o nazwie backlit. Przepuszcza on światło padające na niego od niezadrukowanej strony i równomiernie rozprowadza dzięki swojej specjalnej powierzchni. Materiał jest podwójnie zadrukowywany by podczas podświetlenia kolory nie były blade oraz by ich trwałość i odporność na warunki atmosferyczne była znaczenie powiększona.

Aluminiowa Konstrukcja

Rama kasetonu aluminiowa - ilustracja

Konstrukcja reklamy w systemie naciąganego lica jest wykonana ze specjalnych profili aluminiowych.Profile mają standardowo kolor srebrny ale mogą zostać pomalowane na dowolny kolor z palety RAL. Po naciągnięciu lica  krawędzie kasetonu są maskowane pod stylowymi kątownikami co poprawia jego odbiór wizualny. Całość usztywniają i wzmacniają plecy kasetonu wykonane z płyty typu Dibond.

Oświetlenie LED

Schemat modułów LED do podświetlania kasetonów BeeM

Aby zredukować ilość pobieranego prądu stosujemy w naszych kasetonach świetlnych energooszczędne moduły LED marki Bergmen. Moduły te posiadają specjalne soczewki rozpraszające światło dzięki czemu nie występuje efekt punktowego świecenia a światło równomiernie oświetla całe lico kasetonu.

Kaseton Świetlny z Naciąganym Licem – Nasze Realizacje