Rodzaje oklejenia pojazdu - pełne oklejenie, częściowe oklejenie oraz oklejenie folią plotowaną

Oklejenie Pełne Samochodu

Oklejenie pełne samochodu polega na oklejeniu go całego folią. Każdy element samochodu jest oklejany przy pomocy osobnego brytu które w razie potrzeby są pozycjonowane w stosunku do siebie tak aby grafika płynnie przechodziła pomiędzy elementami karoserii samochodu.

Jest to najlepiej prezentująca się forma oklejenia pojazdu dająca praktycznie nieograniczone możliwości jeśli chodzi o kolorystykę i wygląd pojazdu.

Rodzaje oklejenia pojazdu - pełne oklejenie, częściowe oklejenie oraz oklejenie folią plotowaną

Oklejenie Częściowe Samochodu

Oklejenie częściowe samochodu polega na oklejeniu części z jego elementów.W przypadku oklejenia częściowego zwykle oklejane są tylne części samochodu takie jak jego tył i tylne połowy boków lub samochód oklejany jest przez środek a więc oklejane są maska,dach i tył samochodu. Każdy element samochodu jest oklejany przy pomocy osobnego brytu.

Jest to forma oklejenia która pozwala osiągnąć dość ciekawe efekty.Jest ona również bardziej ekonomiczną opcją od pełnego oklejenia samochodu z uwagi na mniejszy obszar oklejenia pojazdu.

Rodzaje oklejenia pojazdu - pełne oklejenie, częściowe oklejenie oraz oklejenie folią plotowaną

Oklejenie Folią Plotowaną Samochodu

Do tego typu oklejenia samochodu stosowana jest folia wyplotowana przy pomocy plotera tnącego.Folia ta może być jednokolorowa lub może to być zadrukowana folia która następnie jest plotowana po obrysie.W tym wypadku nie ma konkretnych schematów wyklejania poszczególnych części samochodu. Często przy tym typie oklejenia nakleja się loga firm i różnego rodzaju napisy i grafiki.

Jest to najbardziej ekonomiczna forma oklejania która mimo to pozwala na osiągnięcie ciekawych i dobrze prezentujących się rezultatów i czasami jest opcją lepszą niż oklejenie całego samochodu lub częściowe jego oklejenie.

Skontaktuj się z nami by dowiedzieć się więcej o naszej ofercie oklejania samochodów