Szyldy i Tablice 3D - ilustracja

Szyld Reklamowy Premium

Szyld Reklamowy 3D wykonywany jest z podkładu którym jest płyta z tworzywa sztucznego na którą następnie naklejana jest folia z nadrukowaną grafiką. Na tak przygotowaną tablicę naklejane są elementy przestrzenne  dzięki czemu całość prezentuję się świetnie dając bardzo ciekawy efekt wizualny.

Wymiary Szyldu

Płyty z których wykonujemy szyldy i tablice reklamowe występują w maksymalnym formacie 3 x 2 m dla płyt PVC i Plexi oraz  4 x 2 m dla płyt kompozytowych.W przypadku gdy przekroczony jest maksymalny wymiar podkładu grafika na płytach jest łączona z dwóch lub więcej płyt przylegająych do siebie.

Wysokiej jakości nadruk

Folia z nadrukiem fotograficznej jakości - ilustracja

Folia którą stosujemy przy produkcji szyldów i tablic reklamowych zadrukowywana jest w fotograficznej jakości druku na ploterze renomowanej Japońskiej firmy MUTOH przy użyciu oryginalnych atramentów UMS które dzięki zastosowaniu w nich żywicy zapewniają wysoką jakość i wytrzymałość nadruku na warunki atmosferyczne oraz świetnie odwzorowują kolory również te z palety PANTONE.

Zabezpieczenie druku laminatem

Zabezpieczenie laminatem grafika - ilustracja

Każdy wydruk na foli zabezpieczamy standardowo specjalnym laminatem stałym. Jest to przeźroczysta folia o wykończeniu błyszczącym lub matowym która zabezpiecza dodatkowo druk zwiększając jego odporność na warunki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne.

Trójwymiarowe wykończenie 3D

Litery i logo trójwymiarowe BeeM - ilustracja

Szyld Reklamowy typu premium możemy dodatkowo wzbogacić poprzez użycie grafiki 3D.Wykonujemy je ze styroduru – lekkiego i wytrzymałego materiału który następnie malujemy na dowolny kolor z palety RAL. Elementy ze styroduru mają standardowo matowe wykończenie

Dodatkową opcją jest możliwość zalicowania styroduru dzięki czemu możemy uzyskać ciekawe wykończenie elementów trójwymiarowych.

Dzięki licowaniu możemy również uzyskać błyszczące wykończenie lica liter.

Odpowiedni materiał w odpowiedniej sytuacji

Rodzaje materiałów - Szyld Reklamowy - ilustracja

W produkcji reklam zwracamy szczególną uwagę na to jakich materiałów używamy do wykonywania reklam w danej sytuacji. Służymy w tym zakresie radą i pomocą tak aby wybrać odpowiedni materiał zarówno pod kątem miejca montażu szyldu czy tablicy jak również czasu jej ekspozycji na ciężkie warunki atmosferyczne w ciągu dnia czy kosztów jej wykonania.

Dzięki takiej analizie możemy dopasować reklamę do panujących warunków montażowych oraz wymagań klienta proponując mu najlepsze rozwiązanie.

Szyld / Tablica Premium – Nasze Realizacje