Kaseton Świetlny na profilu aluminiowym - ilustracja

Kaseton Świetlny – Profil Aluminiowy

Klasyczna reklama świetlna wykonana na bazie profili aluminiowych malowanych na dowolony kolor RAL. Lico stanowi płyta plexi wyklejona folią plotowaną lub z nadrukiem na folii dedykowanej do podświetleń. Nasze kasetony cechuje wysoka jakość wykonania, dbałość o szczegóły, łatwość w montażu oraz bezpieczeństwo.

Wymiary Kasetonu

Grubość (głębokość) kasetonu uzależniona jest od jego rozmiaru i wynosi 10 i 14cm kolejno w przypadku mniejszych i większych reklam. Maksymalna długość kasetonu przy której nie jest wymagane łączenie lica to 400cm. Powyżej tej wielkości lico składa się z dwóch dosuniętych do siebie na zakładkę płyt.

Lico z Plexi i Folia dedykowana do podświetleń

Lico z plexi z dedykowaną do podświetleń folią translucentną

Grafika w produkowanych przez nas reklamach świetlnych wykonana jest z plexi o grubości 3 lub 4 mm. Stosujemy markową plexi Perspex której jakość i trwałość zdecydowanie wyróżnia ją na tle innych tego typu materiałów.

Lico może zostać wyklejone grafiką nadrukowaną na specjalnej folii dedykowanej do podświetleń lub wyklejone plotowaną folią z serii Oracal 8500.

Druk 1440 dpi na folii do podświetleń

Wydruki na folii translucentnej do podświetleń - ilustracja

Wzornik Folii Oracle 8500

Wzornik folii ORACLE 8500 BeeM

Aluminiowa Konstrukcja

Aluminiowa konstrukcja kasetonu na profilu

Trwałość i stabilność kasetonu reklamowego zapewnia wyprodukowana przy użyciu wysokiej jakości materiałów wzmocniona konstrukcja wewnętrzna.

Dzięki temu reklama świetlna z dibondu posiada zwiększoną odporność na działanie warunków atmosferycznych.

Podstawą konstrukcji jest rama aluminiowa w kolorze srebrnym która może zostać pomalowana na dowolny kolor z palety RAL.

Dodatkowym wzmocnieniem jest zastosowanie płyty kompozytowej jako pleców kasetonu (zamiast płyty PVC) co dodatkowo usztywnia i wzmacnia całą konstrukcję.

Oświetlenie LED

Oświetlenie LED stosowane w naszych reklamach jest wyłącznie najwyższej jakości od renomowanych dostawców

Aby zredukować ilość pobieranego prądu stosujemy w naszych kasetonach świetlnych energooszczędne moduły LED marki Bergmen. Moduły te posiadają specjalne soczewki rozpraszające światło dzięki czemu nie występuje efekt punktowego świecenia a światło równomiernie oświetla całe lico kasetonu.

Kaseton Świetlny na  profilu Aluminiowym – Nasze Realizacje