Twój pierwszy wybór dla Oklejania Pojazdów i Reklamy Wielkoformatowej

Naszym celem jest wykonywanie najlepszych reklam i uzyskiwanie najwyższej satysfakcji naszych klientów.

Studio Reklamy BeeM do wykonywania wydruków do oklejania samochodów oraz do reklam wielkoformatowych wykorzystuje markowy ploter firmy MUTOH na oryginalnych atramentach żywicznych UMS
Hala produkcyjna Studia Reklamy BeeM - Reklama Wielkoformatowa i Oklejanie Samochodów najwyższej jakości!

Studio Reklamy BeeM – Wyróżnia nas jakość!

 • Najwyższej jakości materiały

  W studiu reklamy BeeM stosujemy wyłącznie najwyższej jakości materiały dzięki czemu nasze reklamy cechuje najwyższa odporność na warunki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne.

 • Przemyślane projekty graficzne

  Z doświadczenia wiemy ,że dobry projekt graficzny jest podstawą sukcesu reklamy. Czcionki, kolory, grafiki, układ oraz kompozycja – wszystko to jest brane przez nas pod uwagę podczas projektowania reklam dla Was. Mówimy stanowcze NIE nieprzemyślanym i byle jakim projektom.

 • Bezpieczne dla zdrowia materiały

  Wykorzystujemy jedynie certyfikowane materiały bezpieczne dla środowiska i człowieka. Również do druku stosujemy markowe atramenty UMS firmy Mutoh posiadające wszelkie certyfikaty dopuszczające je nawet do takich placówek jak żłobki, przedszkola i szpitale.

 • Wysoka jakość wykończenia

  W naszej pracy korzystamy z profesjonalnych narzędzi oraz wieloletniego doświadczenia w produkcji i aplikacji reklam. Dzięki temu możemy zagwarantować wysoką jakość wykończenia naszych reklam. Przemyślimy dokładnie każdą reklamę biorąc pod uwagę takie kwestie jak miejsce jej montażu, jej późniejsze czyszczenie czy panujące warunki atmosferyczne.

Skontaktuj się z nami by dowiedzieć się więcej o naszej ofercie