Folia samoprzylepna do oklejania witryn i innych powierzchni

Folia samoprzylepna

Folia samoprzylepna to podstawowy rodzaj folii jaki jest stosowany do oklejania witryn. Jest to nieprzeźroczysta folia o świetnym odwzorowaniu kolorów występująca zarówno w wersji plotowanej jak i drukowanej.

Można nią oklejać witryny w formie pełnej ( całe okna) lub w formie plotowanej przyklejająć wybiórczo grafiki i napisy.

Folia samoprzylepna występuje w wykończeniu błyszczącym lub matowym z klejem stałym ( dłuższe ekpozycje ) lub usuwalnym ( krótsze kampanie reklamowe ).

Wysokiej jakości nadruk

Folia z nadrukiem fotograficznej jakości

Folia samoprzylepna naszej produkcji jest standardowo zadrukowywana w jakości fotograficznej na maszynach renomowanej Japońskiej marki MUTOH przy użyciu oryginalnych atramentów UMS.

Użycie markowych materiałów gwarantuje wysoką trwałość i wytrzymałość na warunki atmosferyczne oraz gwarantuje świetne odwzorowanie kolorów również tych z palety PANTONE.

Zabezpieczenie druku laminatem

Zabezpieczenie laminatem grafika - ilustracja

Każdy wydruk na folii zabezpieczamy standardowo specjalnym laminatem stałym. Jest to przeźroczysta folia o wykończeniu błyszczącym lub matowym która zabezpiecza dodatkowo druk.

Zabezpieczenie laminatem zwiększa odporność nadruku na warunki atmosferyczne, uszkodzenia mechaniczne oraz wydłuża żywotność całej reklamy.