Tablice Billboardowe - Konstrukcje

Tablice Billboardowe

Tablice Billboardowe naszej produkcji wykonywane są z blachy ocynkowanej. Blacha w procesie obróbki jest kształtowana do postaci modułów które później są łączone ze sobą na odpowiedniej konstrukcji nośnej.

Dzięki zastosowaniu ocynku przy produkcji tablic mamy pewność ,że tablica nie zacznie rdzewieć co wpływa zarówno na wytrzymałość jak i estetykę tablicy. Dzięki temu mamy pewność ,że wykonane przez nas tablice będą Państwu służyły przez długie lata.

Łączenie modułowe

Tablice naszej produkcji są łączone ze specjalnych modułów. Mają one standardowo szerokość 82 cm, wysokość jest dowolna. Z uwagi na ten fakt szerokość billboardów to zwykle wielokrotność 82 cm.

Istnieje możliwość dorobienia ostatniego panelu tak aby uzyskać inną wielkość tablicy jednak nie może on być mniejszy niż 20 i większy niż 82 cm.

Solidna konstrukcja

Schemat montażu tablic billboardowych

Konstrukcje na których montowane są tablice wykonujemy z grubych, ocynkowanych profili stalowych.

Dzięki temu mamy pewność ,że będzie ona odpowiednio wytrzymała by bez problemów utrzymać tablicę nawet w ciężkich warunkach atmosferycznych. Ocynkowanie profili gwarantuje ,że tablica nie zacznie rdzewieć a co za tym idzie nie osłabi się z biegiem czasu.

Estetyczny wygląd i wykończenie

Tablica Billboardowa łączona z modułów

Nasze tablice wykonujemy ze specjalnych modułów ,które łączą się ze sobą poprzez wpusty. Tak połączone panele powodują ,że powierzchnia jest idealnie prosta a jednocześnie sztywna co jest porządane podczas wyklejania tablic.

Tablicę wykańczamy za pomocą estetycznych ramek wykonanych z blachy ocynkowanej malowanej na kolor szary.

Takie wykończenie nadaje tablicy elegancki wygląd i pozwala ukryć naddatki wyklejanych plakatów.

Naścienne, wolnostojące i mobilne

Rodzaje konstrukcji billboardowych wykonywanych przez Studio Reklamy BeeM

Nasze tablice wykonujemy w kilku wariantach. Są to : tablice naściene , tablice stale związane z gruntem oraz tablice mobilne.

Tablica naścienna jest montowana na ścianie za pomocą specjalnie przygotowanych stalowych ceowników ocynkowanych na które konstrukcja jest zawieszana i przykręcana.

Tablica trwale związana z gruntem jest montowana na skręcanej konstrukcji stalowej której część jest wcześniej wkopywana i zabetonowana w ziemi. Na tak gotowy stelarz montowana jest tablica.

Tablica mobilna posiada specjalny stelarz stalowy dzięki któremu może stać. Na nodze stelarza układane są bloki cementowe celem jego dociążenia. Na tak gotowy stelarz montowana jest tablica.

Tablice Billboardowe –  Nasze Realizacje