Litery i Grafika Styrodurowa

Litery i Grafika Styrodurowa

Litery Styrodurowe wykonane są ze styroduru. Jest to materiał podobny do styropianu jest on jednak dużo wytrzymalszy i odporniejszy na warunki atmosferyczne. Odpowiednio wykonana z niego reklama wygląda świetnie i rzuca się w oczy.

Litery wycinane termicznie

Płyta styrodurowa cięta ploterem termicznym - ilustracja

Produkowane przez nas litery wycinane są za pomocą rozgrzanego do czerwoności drutu oporowego na ploterze termicznym. Dzięki termu boki liter są idealnie gładkie i nie ma w nich żadnych ubytków jak ma to czasami miejsce choćby w przypadku wycinania styroduru frezarką. Litery po wycięciu są dodatkowo szpachlowane jeśli tego wymagają tak aby ich powierzchnia była idealnie jednolita.

Wysokiej jakości malowanie

Malowanie liter styrodurowych - ilustracja

Litery i Grafikę Styrodurową malujemy przy pomocy wysokiej jakości farb fasadowych. Dzięki temu mamy pewność ,że wykonane przez nas litery będą miały możliwie najwyższą odporność na warunki atmosferyczne. Dzięki szerokiej palecie kolorystycznej możemy pomalować litery na dowolny kolor RAL.

Litery Licowane

Licowanie liter styrodurowych to świetna forma wykończenia reklamy dająca znakomite efekty

Litery Styrodurowe naszej produkcji mogą być dodatkowo licowane. Polega to na przyklejeniu przodu litery ( lica )  z innego materiału dzięki czemu uzyskuje się dość ciekawe wykończenie i efekt. Zwykle litery licujemy przy użyciu plexi, dibondu lub PVC w zależności od efektu końcowego jaki chcemy osiągnąć. Licowanie to również sposób na uzyskanie błyszczącego wykończenia lica ( litery styrodurowe są malowane farbą matową ).

Wzornik płyt Dibond

Wzornik płyt Dibond BeeM

Wzornik folii Oracle 8500

Wzornik folii ORACLE 8500 BeeM

Wzornik Plexi Perspex

Przy licowaniu liter samą plexi sprawdza się tylko plexi nieprzeźroczyste

Wzornik płyt plexi Perspex BeeM