Folia One Way Vision - dziurkowana z efektem jednostronnego widzenia

Folia One Way Vision

Folia One Way Vision ( OWV) pozwala nam zachować prywatność jednocześnie nie pozbawiając nas możliwości widzenia tego co się dzieje na zewnątrz.

Dzięki tysiącom malutkich otworów pozwala ona z wewnątrz widzieć co dzieje się na zewnątrz jednocześnie nie pozwalając osobom z zewnątrz widzieć wnętrza pomieszczenia w którym oklejone są okna/witryny. Folia ta jednocześnie jest całkowicie zadrukowywalna dzięki czemu możemy stworzyć na niej dowolną reklamę na naszej witrynie nie tracąc możliwości widzenia tego co się dzieje na zewnątrz oraz nie zaciemniając pomieszczenia.

Folia One Way Vision może mieć maksymalnie 152cm szerokości. W przypadku większych powierzchni wydruk dzielony jest na bryty z 2 cm zakładką.

Wysokiej jakości nadruk

Folia z nadrukiem fotograficznej jakości - ilustracja

Folia One Way Vision naszej produkcji jest standardowo zadrukowywana w jakości fotograficznej na maszynach renomowanej Japońskiej marki MUTOH przy użyciu oryginalnych atramentów UMS. Użycie markowych materiałów gwarantuje wysoką trwałość i wytrzymałość na warunki atmosferyczne oraz gwarantuje świetne odwzorowanie kolorów również tych z palety PANTONE.

Folia One Way Vision z racji posiadania tysięcy otworów przepuszczających światło może wyglądać nieco bledziej po aplikacji co jest jednak w dużej mierze kwestią mocno indywidualną zależną m.in. od warunków i oświetlenia danego pomieszczenia w którym znajdują się oklejanie witryny / szyby.